info@arascanta.com 0212 664 5130 / 0212 664 5166

Aras Çanta Hakkında

Şirketimiz 1995 yılında Aras Çanta olarak kurulmuş olup, ilk yıllarda tekstil ürünleri ağırlıklı olmak üzere promosyon ürünlerinin pazarlamasını yapmaktaydı. 2006 Haziran ayında Aras Çanta olarak kendi imalathanesini kurdu. 2006 dan buyana imalat kadrosunu geliştiren firmamızda 28 imalat personeli, 7 idari personel ile toplam 35 personel görev almaktadır. Bunun yanında 5 adet fason çanta imalat atölyesi bizim ürünlerimizi üretmektedirler. Aylık ortalama promosyon çantası üretim kapasitemiz 80.000 Adet çantanın üzerindedir.

Çanta İmalatımız hakkında

Aras Çanta, Promosyon çanta imalatçısı olarak tüm çanta türlerine ait promosyon çanta üretimi de yapmaktadır. Promosyon çanta türlerimiz arasında; notebook çantası, evrak çantası, sırt çantası, seyahat çantası, spor çantası, tablet bilgisayar çantası, fotoğraf makinesi çantası, makyaj çantası, plaj çantası, alışveriş çantası, kadın çantası, bel çantası, tıraş çantası, omuz çantası, termal soğutucu çantalar, el çantası, okul çantası, ilk yardım çantası, alışveriş çantası ve benzerlerini sayabiliriz. Arzu ettiğiniz, tasarımı ve boyutları üzerinde mutabık kaldığımız promosyon çantalar üzerine dilediğiniz logo ve yazıyı şık bir şekilde yerleştiriyoruz.

Aras Promosyon Çanta İmalatı İstanbul Zeytinburnu

Promosyon çanta imalatı. Birçok kategoride firmaya özel çanta imalat ve tasarım yapmaktayız. Promosyon çanta fiyatları için uzman personelimiz desteğe hazır. Çanta üreticileri ve çanta imalatçıları Zeytinburnu İstanbul bölgesinde Aras Çanta uygun fiyat kaliteli hizmeti ve geniş fason çanta imalatçıları destek ağı ile hizmetinizde.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini kaliteli hizmet ile karşılamayı, bu hizmetle müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmayı, kaliteyi hesaplı vermek ve her zaman aynı standartlarda kaliteyi sağlamayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Globalleşen dünyada yaşanan değişimler ve gelişmeler paralelinde, inovasyon faaliyetlerimiz de dahil olmak üzere, süreçlerimizin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Çanta İmalatı

Aras Promosyon Çanta İmalatı olarak; Bizler Toptan Evrak Çantaları, Laptop Çantaları, Sırt Çantaları, Okul Çantaları, Seyahat Çantaları, Plaj Çantaları, Çapraz Sırt Çantaları, Büzmeli Çantalar, Makyaj Çantaları, Özel Tasarım Çantaları, Kalemlik ve Beslenme Çantaları, Kreş Anaokulu Çantaları gibi bir çok kategoride çanta üretimi yapmaktayız.

BİZLER NELER YAPIYORUZ ? TOPTAN PROMOSYON ÇANTA İMALATI

Aras Çanta Promosyon. İstanbul'da toptan promosyon çanta imalatçıları üreticileri arasında sektörün lider firmasıdır. çanta imalatı üretiminde toptan olarak oldukça geniş hizmet kadrosuyla hizmet vermektedir. Yurtdışı ve Yurtiçi bir çok farklı bölgeye ihracat yapmaktayız. Toptan, promosyon okul, evrak, sırt, spor, seyahat, bayan çantası gibi 16'ya yakın kategorilerimizle çanta imalat ile sizlere hizmet veriyoruz. özel olarak istediğiniz çanta tasarımlarını sizlere yapıyoruz.

Aras Çanta Promosyon. promosyon çanta imalatçıları, üretici ve imalatçı firmalar şirketler sektörde lider olmayı ilkemiz haline getirdik. toptan, promosyon postacı, bayan ,evrak, sırt, spor , plaj, bel, laptop, makyaj, okul, seyahat, anaokulu , bir çok kategoride çanta imalatı yapıyoruz. toptan ve promosyon çanta imalatı siparişlerinizi bekliyoruz.

info@arascanta.com üzerinden mail atabilir. 0212 664 5130 / 0212 664 5166, Telefonlu numaralarımıza bizlere ulaşabiliriniz. Çanta İmalatı , Çanta imalat, hakkında bilgi almak için bizlerle derhal iletişime geçiniz.

Aras Promosyon Çanta İmalatı

İLETİŞİM

İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurarak istek, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Fikirleriniz bizim için önemli.

ADRES

Çırpıcı mahallesi Seyitnizam caddesi no:58/A Zeytinburnu ISTANBUL
Adınız (gerekli)
E-posta adresiniz (gerekli)
Konu
İletiniz